ARPAL

Sort:
Na stránce:

Arpal ví, jak vám usnadnit práci

Společnost Arpal začala v roce 2013 vyrábět drtiče větví. O několik let později přidali do svého sortimentu štěpkovač a v roce 2018 štípačku na dřevo. K dispozici jsou všechny potřebné stroje a nástroje. Výrobní tým cestoval po celé zemi a hledal stroje, které by byly schopné poskytovat konzistentní a vysoce kvalitní díly. Arpalův tým se skládá z řemeslníků. Přátelský tým funguje jako jeden mechanismus. Zařízení na zpracování dřevního odpadu umožňuje přeměnit větve, lamely, desky atd. na palivové dřevo vhodné k topení.Hlavní zásadou společnosti Arpal je od počátku výroby jakéhokoli stroje na recyklaci dřeva vysoká kvalita dílů. Nepřestávají zdokonalovat štěpkovače větví, štěpkovače a štěpkovače. Praktické zkušenosti našich zákazníků jim napovídají, co lze udělat lépe. Moderní technická řešení zlepšují výkon zařízení.

Cílem výroby je racionální využití zdrojů. Recyklací větví, desek, lamel a odpadu z pil pomáhá společnost Arpal zvýšit energetickou účinnost země.

Oblasti použití:

  • Lesnictví - přímá těžba surovin;
  • Recyklace odpadů - dřevo;
  • zahradnictví - zpracování dřevního odpadu.

Kvalita od výrobce

Celý výrobní proces drtičů větví probíhá přímo ve firmě. Stroje navrhují progresivní mladí konstruktéři s vysokou kvalifikací a moderním technickým rozhledem. Veškeré práce na výrobě drtičů větví jsou prováděny na kvalitním zařízení těmi nejlepšími techniky v oboru. Čištění drtičů větví probíhá pod přísnou kontrolou a s důrazem na detail. Značka Arpal si je jistá svou výrobou, a proto na své drtiče větví poskytuje záruku!

Naše výhody:

  1. Kvalita výrobku. Víceúrovňový systém kontroly kvality eliminuje možnost dodání vadného zařízení zákazníkovi a zajišťuje stabilitu dodávek.
  2. Vlastní výrobní zařízení. Vlastní strojový park vám umožní kontrolovat výrobní proces a kvalitu výrobků ve všech fázích.
  3. Jedinečnost na trhu. Všechna zařízení jsou vyvinuta našimi konstruktéry a chráněna patenty na design a průmyslové vzory.

Video o naší společnosti