Tlumiče zadních výklopných dveří banner
Domovská stránka Jiný Tlumiče zadních výklopných dveří

Tlumiče zadních výklopných dveří

Filters
← Назад
Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Tlumiče zadních výklopných dveří from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.

Tlumiče zadních dveří EZDown - nejlepší řešení pro pick-upy 

EZDown je jednoduché, ale dostatečně spolehlivé a nezbytné zařízení, které zajistí bezpečné otevírání zadních dveří u terénních vozidel. Díky hydraulickému tlumiči se zadní dveře otevírají a zavírají mnohem snadněji - pouhým pohybem ruky.

Bla díky olejovým tlumičům, rychlost spouštění zadních dveří je absorbována. Při zavírání - tlumič nárazů minimalizuje vnitřní tření, díky čemuž jsou zadní dveře znatelně lehčí. Je to opravdu důležité zařízení, které zabraňuje pádu víka na hlavu dítěte při otevření zadního prostoru. Navíc je vyroben přímo pro konkrétní model sběrače, což zaručuje dokonalé přizpůsobení a dobrý výkon.

Hlavní výhody:

  1. Při instalaci není třeba vrtat do karoserie, protože celou konstrukci lze snadno nainstalovat bez použití jakéhokoli nářadí. A pravděpodobně nebudete muset platit ani servisního technika - vše zvládnete sami.
  2. Každá jednotka je standardně dodávána se speciální instruktážní brožurou, abyste věděli, co a jak dělat.
  3. Nemusíte upravovat standardní výbavu svého vozidla podle svých potřeb. Věřte mi, je to velké plus. Je pravděpodobné, že jste již svého železného koně vybavili podle svých představ a přání. Byla by škoda cokoli měnit.
  4. Výrobky jsou certifikovány a splňují všechny platné mezinárodní normy kvality, včetně normy ISO 9001:2015. To znamená, že budete mít čas si jízdu užít, než se něco pokazí.
  5. Snadná instalace.

V dnešním světě je pick-up nejen spolehlivým pracovním koněm, ale také skutečným rodinným vozem, který výrazně usnadňuje život. Díky systému EZDown máte jistotu, že se dítě nedostane do zavazadlového prostoru přes zadní dveře. Díky tomu bude v naprostém bezpečí a jeho žena bude moci spustit zadní dveře, aniž by musela odložit všechny nákupy před zatažením za odemykací kliku. Bezpečnost a pohodlí je dostatečně dobrá kombinace. Nebo ne?

Volcar.cz je oficiálním českým zástupcem společnosti EZDown

V internetovém obchodě volcar.cz můžete koupit tlumiče zadních dveří za nejlepší ceny v České republice. Nabízíme široký sortiment originálních výrobků se zárukou kvality (18 měsíců) a certifikátem.

Doručení je možné po celé České republice. Vyberte si sami nebo se obraťte na naše kvalifikované manažery, kteří vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

Často kladené otázky

S tímto hydraulickým tlumičem je lepší a bezpečnější otevírání a zavírání boku karoserie.

VOLCAR je oficiálním zástupcem EZDown splňující nejvyšší známky kvality výrobků.