PTO drtič dřeva za traktor ARPAL MK-170TR brand imageБрендARPAL
Délka bloku 1650 mm
Šířka bloku 1150 mm
Výška bloku 2350 mm
Zobrazit všechny specifikace
231701 Kč bez DPH 280358 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Záruka
  • Platba a doručení
  • Videa 1
  • Recenze 0
Specifikace
Průměr čepu pro 3-bodový závěs 28 mm
Výkon traktoru 50 hp
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 610 kg
Délka bloku 1650 mm
Šířka bloku 1150 mm
Výška bloku 2350 mm
Odhadovaná produktivita 12 m³/h
Max průměr listů plemen 130 mm
Max průměr měkkého dřeva 170 mm
Délka bloků 5-60 mm
Nože 4 ks
Rychlost motoru 540-1000 ot/min
Povrchová úprava práškové lakování
Brand ARPAL
Description

Štěpkovač MK-170TR

Drtič dřeva diskový typ MK-170TR je určen pro zpracování a likvidaci drcení větví a jiného dřevního odpadu. Štěpkovač přemění surovinu na technologickou štěpku. Až 90% výsledných třísek bude mít velikost 5 ... 60 mm, 10% - volná velikost, při drcení tenkých větví je možné zvýšení nebo snížení frakce. Velikost čipů není regulována a závisí především na typu zdrojového materiálu. Štěpkovač MK-170TR je schopen řezat větve až do průměru 17 cm v závislosti na vlhkosti a druhu dřeva. Hotovou štěpkou lze topit v kotlích na tuhá paliva a pyrolýze, krbech, kamnech a dalších topných spotřebičích.

Dřevní štěpka může být také použita jako rostlinný mulč nebo hnojivo. Při dalším zpracování lze dřevní štěpku využít k výrobě palivových pelet nebo granulí.

Pracovní těleso MK-170TR je kotouč se 4 noži, na opačné straně kotouče jsou lopatky, které vytvářejí potřebný tlak vzduchu pro přívod třísek do vykládací nálevky. Nože jsou vyrobeny z oceli 55VTsrV8, což výrazně prodlužuje životnost sekacích nožů. Nože bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HF-INDUKČNÍ TOPNÉ jednotce. Produktivita štěpkovače MK-170TR je 12 metrů krychlových hotové štěpky za hodinu. Produktivita přímo závisí na kvalitě přípravy surovin a počtu pracovníků zapojených do práce.

Štěpkovač MK-170TR je poháněn vývodovým hřídelem traktoru a upevněn na standardním tříbodovém závěsu. Minimální požadovaný výkon traktoru pro práci s chopperem je 50 koní. Pro připojení traktoru k chopperu doporučujeme použít kardanovou hřídel třídy T5 s třecí spojkou, která chrání chopper a traktor před přetížením. Štěpkovač má vynášecí nálevku, která umožňuje měnit směr toku štěpky ve dvou rovinách a otáčí se o 360˚. Zvednutím řezačky na kapalinové spojce můžete zvýšit výšku nakládání. Nakládací násypka je vybavena průhlednou PVC clonou, která chrání obsluhu před třískami během provozu.

Schematický štěpkovač

Schematický štěpkovač

Schematický štěpkovač

Záruka

Na tento stroj nabízíme záruku až 3 roky.

Platba a doručení

Způsob platby:

Hotovost, bezhotovostní účet (více...)

Dodávka:

Osobní odběr, Zásilkovna, dpd, PPL, dhl, FedEx, Doručení na adresu (více...)

Podmínky vrácení:

Výměna / vrácení zboží do 14 dnů

Videa
Související produkty