Domovská stránka Jiný Naviják na odtahový vůz

Naviják na odtahový vůz

Filters
← Назад
Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Naviják na odtahový vůz from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.

Navijáky pro vyprošťovací vozidla pro náročné úkoly 

Vyprošťovací navijáky jsou speciálním typem hydraulických a elektrických navijáků se zvýšenou tažnou silou. Konstrukčně jsou podobné běžným navijákům, ale jsou navrženy pro práci v agresivnějších podmínkách. Pokud váš vůz beznadějně uvízl ve sněhové závěji, neprostupné bažině nebo lepkavém bahně, pomůže vám jedině vyprošťovací naviják. V případě vážné nehody nebo poruchy vám navíc mohou s dopravou vozidla na parkoviště nebo do servisu pomoci pouze odtahová vozidla se spolehlivými navijáky.

Jaké jsou zvláštní vlastnosti navijáků na tahačích

Vyprošťovací naviják se vyznačuje větší pevností a spolehlivostí, protože si musí poradit nejen s osobními automobily, ale také s terénními vozidly, malými nákladními automobily, dodávkami, traktorem nebo vážnou překážkou na silnici. Abyste dostali náklad z pasti, musíte mít velkou tažnou sílu, která je tomuto druhu navijáku vlastní. Pro práci v náročném prostředí musí mít podle odborníků tažný naviják minimální tažnou sílu 4 000 kg.

Typy vyprošťovacích navijáků:

  • Hydraulika
  • Elektrický

Existují dva typy navijáků pro vyprošťovací vozidla. Použití každého z nich je specifické pro dané prostředí a povětrnostní podmínky. Podívejme se blíže na jejich vlastnosti a charakteristiky:

  1. Elektrické navijáky. Je vybaven dodatečnou ochranou proti prachu a vlhkosti. Velmi rychlé a mobilní, což umožňuje vyřešit problém v krátkém čase. Naviják lze připojit na 12 / 24 V (pro použití v terénu) a 220 V (pro skladování nebo průmyslové použití). Naviják je vybaven výkonným elektromotorem s velkou tažnou silou. Jsou určeny pro profesionální použití, a proto jsou spolehlivé a kvalitní.
  2. Hydraulické navijáky. Hydraulický vyprošťovací naviják je vybaven speciálním podpěrným rámem, který umožňuje připevnit zařízení jak ve vodorovné, tak ve svislé poloze k pevnému povrchu. Nejdůležitějším prvkem mechanismu je hydraulický motor, který pracuje po připojení k čerpadlu HPF nebo jinému zdroji energie.

Při výběru navijáku pro vyprošťovací vozidlo se obecně dává přednost hydraulickým navijákům. Jsou totiž pevněji namontovány, méně ovlivňovány vnějším prostředím a mají pohodlnější připojení - přímo k motoru.

Jak vybrat a koupit naviják pro vyprošťovací vozidlo

Při výběru spolehlivého navijáku pro vaše vyprošťovací vozidlo je třeba vzít v úvahu řadu nuancí. Nejprve je třeba pečlivě zvážit parametry statického zatížení. Analyzujte poměr tažné síly navijáku s parametry a možnostmi vozidla, na kterém bude mechanismus instalován. Zvažte jeho nosnost atd. Je také nutné zjistit, zda je naviják komerčně dostupný:

  • Volitelné náhradní díly;
  • Vyměnitelné trysky;
  • Prodloužení kabelů atd.

V našem internetovém obchodě si můžete vybrat vyprošťovací naviják pro své vozidlo podle libovolných parametrů. Nabídka zahrnuje tažné navijáky s tažnou silou od 5 443 kg do 10 000 kg. K dispozici je také model s utěsněným krytem. Pokud je pro vás výběr obtížný, jednoduše zavolejte našim manažerům a my vám pomůžeme koupit vyprošťovací naviják na míru výhradně vašim potřebám.

Na všechny naše výrobky poskytujeme záruku. Doručení do jakéhokoli regionu v České republice. Zavolejte a objednejte!

Často kladené otázky

Hydraulické - práce díky hydromotoru, který je napojen na zdroj elektřiny nebo na rozvodové čerpadlo. Elektrický - vybavený výkonným elektromotorem, který profesionálně určuje dobrou trakci.

Tažná síla (až 60 tun). Speciální zařízení, pro které se používá. Délka a typ lana. Napětí, napětí.

Recenze pro Naviják na odtahový vůz

Hydraulický naviják DWHI 18000 HD bez ovládání 25400 Kč

naviják je výborný, rychle dodáno, děkuji

Jan Joza • 07.07.2022
Hydraulický naviják na odtahový vůz DWHI 15000 HD 22960 Kč

vynikající hydraulický naviják pro speciální zařízení

Arturo Pilkovich • 03.05.2022
Naviják elektrický na odtahový vůz Dragon Winch DWT 22000 HD 22300 Kč

velký trakční naviják pro stavební stroje

Arturo Pilkovich • 03.05.2022
Naviják automobilový elektrický Dragon Winch DWM 12000 HD 9100 Kč

Výborný naviják, převzatý před pár dny, doporučuji!

Andry Makysh • 26.04.2022