+4 Photo
+6 Photo
Štěpkovač ARPAL MS-80BD brand image
BrandARPALŠtěpkovač ARPAL MS-80BD brand image
Délka bloku 1450 мм
Šířka bloku 787 mm
Výška bloku 1390 mm
Zobrazit všechny specifikace
58880 Kč bez DPH 71244 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Záruka
  • Platba a doručení
  • Videa 1
  • Recenze 0
Specifikace
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 120 kg
Délka bloku 1450 мм
Šířka bloku 787 mm
Výška bloku 1390 mm
Odhadovaná produktivita 3 m³/h
Max průměr listů plemen 50 мм
Max průměr měkkého dřeva 90 мм
Délka bloků 20, 25, 15 mm
Nože 2 ks
Výkon motoru 16 hp
Rychlost motoru 3600 ot/min
Pohonné hmoty benzín
Povrchová úprava práškové lakování
Brand ARPAL
Description

Štěpkovač MB-60BD

Drtič dřeva MS-80BD diskového typu se dvěma vstupními zásobníky je určen pro zpracování a likvidaci drcením větví, vinné révy, listí, kůry a dalšího zahradního odpadu. Štěpkovač přemění surovinu na technologickou štěpku. Výsledné třísky mohou mít velikost 15, 20 a 25 mm. Štěpkovač je vybaven 3 síty pro změnu frakce drcené suroviny. Stroj MS-80BD je schopen stříhat větve o průměru až 90 mm v závislosti na vlhkosti a druhu dřeva. Vzniklou štěpku lze využít jako palivo pro pyrolýzní kotle a kotle na tuhá paliva, krby, kamna a další topná zařízení. Dřevní štěpka může být také použita jako mulčovací materiál nebo hnojivo pro rostliny.

Hlavním rysem řezačky listí MS-80BD je její systém nakládání surovin, který se skládá ze dvou násypek. Horní násypka je určena pro drcení listí, kůry a zahradního odpadu. Boční nakládací násypka je určena pro drcení větví o průměru do 90 mm. Vykládání štěpky se provádí přes přímý násep bunkru.

Pracovním orgánem štěpkovače MS-80BD je disk, na kterém jsou umístěny dva nože z oceli 55VTsrV8. Nože bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HDTV instalaci.

Výkon štěpkovače MS-80BD je maximálně 3 metry krychlové hotových výrobků za hodinu. Produktivita přímo závisí na kvalitě přípravy surovin a počtu pracovníků zapojených do práce.

Štěpkovač MS-80BD je vybaven benzínovým motorem WEIMA o výkonu 16 hp. spotřeba paliva je pouze 800 g/h benzínu A-92. Tento motor je jedním z nejkvalitnějších na Ukrajině, servisní střediska společnosti se nacházejí v každém regionu. Motor je chráněn před přetížením speciální spojkou naší konstrukce. Na motor se vztahuje 12měsíční záruka výrobce.

Štěpkovač MS-80BD je vybaven pneumatickými koly pro snadný pohyb štěpkovače po území.

Sekačka na trávu je vybavena hákem, který slouží k přepravě sekačky se čtyřkolkou nebo pojízdným traktorem. Háček lze snadno vyjmout, když není potřeba nebo pro uskladnění.

Záruka

Na tento stroj nabízíme záruku až 3 roky.

Platba a doručení

Způsob platby:

Hotovost, bezhotovostní účet (více...)

Dodávka:

Osobní odběr, Zásilkovna, dpd, PPL, dhl, FedEx, Doručení na adresu (více...)

Podmínky vrácení:

Výměna / vrácení zboží do 14 dnů

Videa