Koupit Řezací modul Arpal AM-60
Řezací modul Arpal AM-60 brand imageБрендARPAL
Délka bloku 278 mm
Šířka bloku 270 mm
Výška bloku 364 mm
Zobrazit všechny specifikace
33649 Kč bez DPH 40715 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Recenze 0
Specifikace
Hmotnost 36 kg
Délka bloku 278 mm
Šířka bloku 270 mm
Výška bloku 364 mm
Max průměr listů plemen 50 mm
Max průměr měkkého dřeva 60 mm
Délka bloků 50-80 mm
Nože 6 ks
Brand ARPAL
Description

Vyměnitelný řezací modul

Řezací modul AM-60 je nedílnou součástí, hlavním pracovním prvkem štěpkovače. Lze jej použít ke zpracování a likvidaci řezáním větví, lišt, lišt, lamel a dalšího dřevního odpadu. Řezací modul mění surovinu na kusy dlouhé 5...8 cm, tato velikost není nastavitelná, ale závisí na průměru (tloušťce) suroviny. Řezací modul AM-60 je schopen stříhat větve o průměru až 6 cm v závislosti na vlhkosti a dřevinách. Nasekané větve jsou ideálním palivem pro pyrolýzní kotle a kotle na tuhá paliva, krby, kamna a další topná zařízení a také pro výrobu dřevěného uhlí.

Řezací modul AM-60 může být poháněn téměř jakýmkoliv pohonem, může to být elektrický nebo benzínový motor, pojízdný traktor i vývodový hřídel traktoru. V závislosti na pohonu si při objednávce můžete vybrat mezi hnací hřídelí s perem nebo drážkou.

Pracovním prvkem řezacího modulu AM-60 jsou nože. Na řezacím modulu je instalováno 6 nožů, nože jsou vyrobeny z oceli 40X, mají dvojitý úhel ostření a bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HDTV instalaci. Nože řezného modulu se vkládají do vyfrézované drážky pracovní hřídele, tato technologie dokáže výrazně snížit zatížení upevňovacích šroubů nožů.

Řezací modul AM-60 má montážní patky, pomocí kterých je možné řezací modul upevnit na rám nebo jiný požadovaný povrch. Desky řezacího modulu jsou opatřeny závitovými otvory pro upevnění bunkrů pro nakládání a vykládání produktů.