Hardtopy

Filters
← Назад
Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Hardtopy from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.
More products
Zobrazit více
26 produktů

Jak vybrat hardtopy pro pickup

I přes veškerou praktičnost dopravy tohoto typu, mnozí majitelé raději nainstalovat kungy na jeho karoserii pro uložení nákladu při přepravě, nebo pro snížení možnosti jeho odcizení, přičemž doprava na parkoviště. Podívejme se podrobněji na tuto otázku.

Co je hardtop nebo hardtop?

Kung je tedy pomocný prvek různorodého tvaru, který se instaluje na karoserii pickupů a uzavírá otevřený prostor od zavazadlového prostoru. A samotné slovo lze dešifrovat na základě zkratky - "karoserie unifikovaná nulovým rozměrem". V zemích SNS se tyto výrobky nazývají v souvislosti s jeho prvních písmen, ale na Západě jsou realizovány pod názvem "hardtop", který doslovně se překládá jako "tvrdá střecha".

Vlastnosti hardtop:

Všechna řešení od kvalitních výrobců jsou dobře izolovaná, utěsněná a mají vnitřní osvětlení pro vaše pohodlí v noci. Také v závislosti na modifikaci jednoho nebo druhého modelu mohou mít okna nebo vložky, které vám usnadní přístup k obsahu karoserie.

V závislosti na konkrétním zboží nebo technologii společnosti, která je vyrábí, na trhu nyní najdete kungy vyrobené z:

 • plastu
 • sklolaminátu
 • ABS plastu

Každý z nich se úspěšně používá již první rok při výrobě, ale doporučujeme věnovat pozornost modelu z ABS plastu, protože jsou pevnější, stabilnější a spolehlivější plastové řešení, ale ne tak drahé ve srovnání s prvky ze skelných vláken.

Druhy hardtop

V závislosti na modelu vozu a designových řešení se tvar těchto dílů může výrazně lišit, ale můžete je rozdělit do kategorií:

 • Star Box je poměrně objemné řešení ve tvaru trojúhelníku s okny v zadní a boční části. Dobře odolávají mechanickým vlivům, aniž by ztratily aerodynamické vlastnosti;
 • Hard Top - pokročilé druhy kungů. pickupy s takovými prvky navenek připomínají SUV. Mohou být vybaveny různými způsoby, v závislosti na preferencích kupujícího.

Druhy hardtop

Sestava Hardtopů:

Výrobci dnes vyrábějí různé provedení pro pickupy. V závislosti na značce a modelech automobilů se mohou lišit, ale ve většině případů mohou být rozděleny do kategorií. Podíváme se na možnosti na příkladu kungů z Road Ranger:

 • Standard - bez přístupových otvorů v bočních částech, ale se zadním sklem, otvíracím nebo plastovým vložením
 • Special - s okny v bočních a zadních partiích, z nichž se otevírá pouze zadní
 • Profi - s plastovými vložkami namísto oken, ale všechny mohou být otevřeny pro pohodlnější přístup k zavazadlovému prostoru
 • Profi plus - řešení se zadními a bočními okny, které se otevírají.

Sestava Hardtopů

Nabízíme zboží pouze od nejlepších firem − ARB, Road Ranger a 4ARE, kteří si myslí nejen o přínosu z prodeje, ale také o kvalitě a trvanlivosti svých produktů, vyrábí je podle moderních technologií z přírodních surovin.

Instalace dobrých hardtopy je poměrně jednoduchá - výrobci předem promýšlejí a co nejvíce usnadňují instalaci/demontáž těchto prvků. Používají se ne šrouby, ale svorky, které jsou skvělé pro zabránění vrtání otvorů v karoserii pickupu, ale současně získáte stejnou spolehlivost upevnění.

Proč taková cena?

Tady je všechno velmi jednoduché. Vyvinout správný aerodynamický model s vynikajícím, ale zároveň spolehlivým upevňovacím mechanismem stojí hodně. Musí být také vyrobena z kvalitních materiálů, aby produkty společnosti sloužily zákazníkům co nejdéle. A jako bonus - logistika. Dodat zboží po celém světě je nyní mnohem jednodušší než před 50 lety, ale s poplatkem, náklady na dopravu, pojištění nákladu a další související náklady nikdo nezrušil − to vše zvyšuje konečné náklady.

Kvalitní hardtop bude stát od 10% nákladů na auto a vyšší, v závislosti na dostupnosti lakování, výrobního materiálu a dalších možností.

Kde lze nakoupit?

Koupit kung pro vyzvednutí si můžete vždy na Volcar.cz, protože nabízíme pouze kvalitní zboží za dobrou cenu, rychlé dodání a vynikající podporu, která s radostí řekne všechny potřebné informace o zboží a bude proces nákup co nejpohodlnější pro vás.

Často kladené otázky

 • Hardtop l200
 • Hardtop na Hiluxu
 • Hardtop na Amarok
 • Hardtop pro Ford Ranger
 • Hard top Nissan Navara
 • Hardtop Toyota Tundra

Levné kungy - Turecko

Střední - Aeroklas

Optimální - Road Ranger

Instalace kungu trvá zpravidla 2 až 4 hodiny, v závislosti na modelu a konfiguraci.

Recenze pro Hardtopy

Hardtop for Isuzu D-Max DC 2020+ Road Ranger RH05 Profi 153572 Kč

rychle dodáno, kvalitně namontováno, spolehlivé upevnění

Arturo Pilkovich • 03.05.2022
Hardtop na Isuzu D-MAX 2012 - z Turkey SB01 53572 Kč

Kvalitní hardtop s výbornými materiály, doporučuji!

Andry Makysh • 26.04.2022