+6 Photo
+8 Photo
Štěpkovač ARPAL MB-100BD brand imageБрендARPAL
Délka bloku 1450 мм
Šířka bloku 705 mm
Výška bloku 1600 mm
Zobrazit všechny specifikace
95632 Kč bez DPH 115715 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Záruka
  • Platba a doručení
  • Videa 1
  • Recenze 0
Specifikace
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 240 kg
Délka bloku 1450 мм
Šířka bloku 705 mm
Výška bloku 1600 mm
Odhadovaná produktivita 4 m³/h
Max průměr listů plemen 80 мм
Max průměr měkkého dřeva 100 мм
Délka bloků 5-50 mm
Nože 2 ks
Výkon motoru 18 hp
Rychlost motoru 3600 ot/min
Pohonné hmoty benzín
Povrchová úprava práškové lakování
Brand ARPAL
Description

Štěpkovač MB-100BD

Drtič dřeva bubnového typu MB-100BD je určen pro zpracování a likvidaci drcení větví a jiného dřevního odpadu. Štěpkovač přemění surovinu na technologickou štěpku. Až 90% výsledných třísek bude mít velikost 5 ... 50 mm, 10% - volná velikost, při drcení tenkých větví je možné zvýšení nebo snížení frakce. Velikost třísek není regulována a závisí především na typu podávaného materiálu. Drtič MB-100BD je schopen řezat větve až do průměru 10 cm v závislosti na vlhkosti a druhu dřeva. Hotovou štěpkou lze topit v kotlích na tuhá paliva a pyrolýze, krbech, kamnech a dalších topných spotřebičích. Dřevní štěpka může být také použita jako rostlinný mulč nebo hnojivo. Při dalším zpracování lze dřevní štěpku využít k výrobě palivových pelet nebo granulí.

Hlavním rozdílem brusky MB-100BD je princip fungování, rotor má buben, na kterém jsou 2 nože po celé délce bubnu, buben se otáčí rychlostí 2400 ot./min., díky čemuž je potřebný vzduch je vytvořen tlak pro přívod třísek do vypouštěcí nálevky. Nože jsou vyrobeny z oceli 55VTsrV8 a jsou oboustranné, což výrazně prodlužuje životnost štěpkovacích nožů. Nože bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HF-INDUKČNÍ TOPNÉ jednotce.

Výkon štěpkovače MB-100BD je 4 metry krychlové hotové štěpky za hodinu. Produktivita přímo závisí na kvalitě přípravy surovin a počtu pracovníků zapojených do práce. Štěpkovač MB-100BD je vybaven benzínovým motorem WEIMA o výkonu 18 hp. jehož spotřeba paliva je pouze 800 g/h. Tento motor je jedním z nejkvalitnějších na Ukrajině, v každém regionu jsou servisní střediska. Motor je chráněn před přetížením speciální spojkou naší konstrukce. Na motor se vztahuje samostatná 12měsíční záruka výrobce.

Štěpkovač MB-100BD je upevněn na pevném rámu z profilové trubky, který je vybaven kolečky pro snadný pohyb štěpkovače po území. Mlýnek má vykládací nálevku, která umožňuje měnit směr toku třísek ve dvou rovinách a otáčí se o 360˚. Štěpkovač MB-100BD je vybaven speciální bezpečnostní rukojetí, která je umístěna na hraně vstupu do násypky a slouží k nouzovému zastavení štěpkovače během provozu. Vstupní násypka je také vybavena průhledným PVC uzávěrem, který chrání obsluhu před třískami během provozu.

Záruka

Na tento stroj nabízíme záruku až 3 roky.

Platba a doručení

Způsob platby:

Hotovost, bezhotovostní účet (více...)

Dodávka:

Osobní odběr, Zásilkovna, dpd, PPL, dhl, FedEx, Doručení na adresu (více...)

Podmínky vrácení:

Výměna / vrácení zboží do 14 dnů

Videa
Cross-selling with this product
Související produkty