Koupit Řezací modul Arpal AM-80
Řezací modul Arpal AM-80 brand imageБрендARPAL
Délka bloku 235 mm
Šířka bloku 340 mm
Výška bloku 490 mm
Zobrazit všechny specifikace
40880 Kč bez DPH 49465 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Recenze 0
Specifikace
Hmotnost 65 kg
Délka bloku 235 mm
Šířka bloku 340 mm
Výška bloku 490 mm
Max průměr listů plemen 60 mm
Max průměr měkkého dřeva 80 mm
Délka bloků 60-120 mm
Nože 6 ks
Brand ARPAL
Description

Vyměnitelný řezací modul

Řezací modul AM-80 je v podstatě hlavní částí, která je hlavním pracovním prvkem štěpkovače. Používá se ke zpracování a likvidaci řezáním větví, lišt, lišt, lamel a dalšího dřevního odpadu. Řezací modul mění surovinu na kusy dlouhé 6...12 cm, velikost není nastavitelná, ale závisí na průměru (tloušťce) dřeva Modul AM-80 je schopen stříhat větve o průměru až do 8 cm, v závislosti na vlhkosti a druhu dřeva. Nasekané větve jsou ideálním palivem pro pyrolýzní kotle a kotle na tuhá paliva, krby, kamna a další topná zařízení a také pro výrobu dřevěného uhlí.

Zařízení může být poháněno téměř jakýmkoliv pohonem, může to být elektrický nebo benzínový motor, pojízdný traktor, ale i vývodový hřídel traktoru. V závislosti na pohonu si při objednávce můžete vybrat provedení hnací hřídele pod perem nebo pod drážky.

Pracovním prvkem AM-80 jsou nože. Na řezacím modulu je instalováno 6 nožů, nože jsou vyrobeny z oceli 40X, mají dvojitý úhel ostření a bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HDTV instalaci. Nože řezného modulu se vkládají do vyfrézované drážky pracovní hřídele, tato technologie dokáže výrazně snížit zatížení upevňovacích šroubů nožů.

Zařízení má upevňovací tlapky, kterými je možné jej upevnit na rám nebo jinou potřebnou plochu. Desky řezacího modulu jsou opatřeny závitovými otvory pro upevnění bunkrů pro nakládání a vykládání produktů.