Domovská stránka Jiný Ruční naviják

Ruční naviják

Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Ruční naviják from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.

Ruční lanové navijáky v autě - vlastnosti a výhody výrobků

Pokud jste šťastný majitel SUV a rádi trávíte víkend v přírodě, budete potřebovat speciální vozidlo. Pomůže rychle vytáhnout auto uvízlé v bahně. Také lanové naviják je třeba koupit řidičům, kteří žijí na venkově a mohou po silném dešti uvíznout na nezpevněné silnici.

V zemi, jako je CR, nejvýhodnější ceny navijáků pro automobily budou u mechanických (manuálních) modelů. Mechanický naviják by se měl připojit k motoru vozidla. Skládají se z pouzdra, zavěšeného lana se silným hákem na jednom konci a několika mechanismů pro napínání, uvolnění a navíjení lana. Pomocí takového zařízení je možné vytáhnout auto z bahna, upevnit speciální hák a pevný předmět, například za kmen stromu.

Typy mechanismů

Nyní se na trhu prodávají dva nejoblíbenější typy ručních navijáků:

  • pákový. Pracují na principu páky, vyznačují se malými rozměry a jsou skvělé pro cestující. Nevyžadují pevnou fixaci na rámu auta. V případě potřeby lze zařízení zlepšit instalací teleskopických rukojetí pro zvýšení trakce
  • bubnový. Skládá se z bubnu s hroty, několika ložisek a rukojeti. Poskytují vysokou trakční sílu, vyžadují pevnou fixaci na povrchu. Mohou být použity na staveništích a objektech, kde je často nutné přesunout těžké závaží.

Každý typ má své výhody a vlastnosti, ale pokud potřebujete lehký, přenosný ruční lanové naviják pro auto, pákový model může být optimálním řešením. Pokud vás zajímá, kde lze koupit levně ruční naviják pro auto a kolik stojí takové zařízení, obraťte se na poradce internetového obchodu volcar.cz. U nás můžete nejen koupit automobilový naviják za výhodnou cenu s dodáním v Praha, Brno, nebo na celé CR, ale také získat podrobné informace o provozu žádné ruční navijáky. Jsme výhradním oficiálním zástupcem navijáky od společnosti Dragon Winch na CR, ale také nabízíme vybavení pro SUV od jiných velkých a známých firem.

Výhody modelů ručního typu

Pokud jste se rozhodli pro sebe: "Koupím naviják pro auto", všimněte si, že ruční naviják modely pro SUV auto bude překonávat mechanické navijáky podle následujících kritérií:

  • dostupná cena
  • kompaktní rozměry a malá hmotnost
  • snadné a levné opravy

Také, abyste mohli použít ruční naviják, nebudete muset spotřebovat palivo nebo zatížit motor vozidla. Chcete-li, aby automobilový naviják trval dlouho a nezklamal v nejnepříznivějším okamžiku, vyberte zařízení od osvědčených firem. Na internetu je umístěno spousta inzerátů "Prodám použitý naviják", ale v obchodě volcar.cz. najdete skvělé ceny pro nové ruční automobilové navijáky se zárukou od výrobce. Nákup zařízení od nás, budete si jisti jeho kvalitu a spolehlivost, a také si můžete objednat kurýrní služby v Praha, Brno nebo jakékoliv jiné město v zemi. Také na našich stránkách pro kupující je k dispozici osobní virtuální garáž pro auto s historií všech nákupů. Pro co nejpohodlnější vyhledávání komponent naše webové stránky nabízí vynikající výběr všech výrobků z auta.

Recenze pro Ruční naviják

Ruční naviják T-Max HW-800 4006 Kč

Vojtěch Černý • 24.05.2022
Ruční naviják Dragon Winch DWK-O 8 HD 360 kg 881 Kč

Dostal naviják docela rychle. Kvalitní nástroj. Využívám ho naplno. Velká spokojenost s objednávkou.

Matěj • 24.05.2022