+11 Photo
+13 Photo
PTO drtič dřeva za traktor ARPAL MK-170TR PRO brand image
BrandARPALPTO drtič dřeva za traktor ARPAL MK-170TR PRO brand image
Délka bloku 1660 mm
Šířka bloku 1100 mm
Výška bloku 1750 mm
Zobrazit všechny specifikace
247209 Kč bez DPH 299122 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Záruka
  • Platba a doručení
  • Videa 1
  • Recenze 0
Specifikace
Průměr čepu pro 3-bodový závěs 28 mm
Výkon traktoru 50 hp
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 700 kg
Délka bloku 1660 mm
Šířka bloku 1100 mm
Výška bloku 1750 mm
Odhadovaná produktivita 12 m³/h
Max průměr listů plemen 130 mm
Max průměr měkkého dřeva 170 mm
Délka bloků 5-60 mm
Nože 4 ks
Rychlost motoru 540 ot/min
Povrchová úprava práškové lakování
Brand ARPAL
Description

Štěpkovač MK-170TR PRO

Drtič dřeva MK-170TR PRO diskového typu je určen pro zpracování a recyklaci drcením větví, prutů, duplexů, lamel a dalšího dřevního odpadu. Štěpkovač přemění surovinu na technologickou štěpku. Až 90% výsledných třísek bude mít velikost 5 ... 60 mm, 10% - volná velikost, při drcení tenkých větví je možné zvýšení nebo snížení frakce. Velikost čipů není regulována a závisí především na typu zdrojového materiálu. Štěpkovač MK-170TR PRO je schopen řezat větve až do průměru 17 cm v závislosti na vlhkosti a druhu dřeva. Hotovou štěpkou lze topit v kotlích na tuhá paliva a pyrolýze, krbech, kamnech a dalších topných spotřebičích.

Dřevní štěpka může být také použita jako rostlinný mulč nebo hnojivo. Při dalším zpracování lze dřevní štěpku využít k výrobě palivových pelet nebo granulí.

Pracovní těleso MK-170TR PRO je disk se 4 noži, na opačné straně disku jsou lopatky, které vytvářejí potřebný tlak vzduchu pro přívod třísek do vykládací nálevky. Nože jsou vyrobeny z oceli 55VTsrV8, což výrazně prodlužuje životnost sekacích nožů. Nože bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HF-INDUKČNÍ TOPNÉ jednotce. Produktivita štěpkovače MK-170TR-B je 12 m3 hotové štěpky za hodinu. Produktivita přímo závisí na kvalitě přípravy surovin a počtu pracovníků zapojených do práce.

Štěpkovač MK-170TR PRO je poháněn vývodovým hřídelem traktoru a upevněn na standardním tříbodovém závěsu. Minimální požadovaný výkon traktoru pro práci s chopperem je 50 koní. Pro připojení traktoru k chopperu doporučujeme použít kardanovou hřídel třídy T5 s třecí spojkou, která chrání chopper a traktor před přetížením. Štěpkovač má vyhazovací trychtýř, který umožňuje měnit směr toku štěpky ve dvou rovinách a otáčí se o 360˚. Zvednutím řezačky na kapalinové spojce můžete zvýšit výšku nakládání. Nakládací násypka je vybavena průhlednou PVC clonou, která chrání obsluhu před třískami během provozu.

Záruka

Na tento stroj nabízíme záruku až 3 roky.

Platba a doručení

Způsob platby:

Hotovost, bezhotovostní účet (více...)

Dodávka:

Osobní odběr, Zásilkovna, dpd, PPL, dhl, FedEx, Doručení na adresu (více...)

Podmínky vrácení:

Výměna / vrácení zboží do 14 dnů

Videa