Koupit Řezací modul Arpal AM-160
Řezací modul Arpal AM-160 brand imageБрендARPAL
Délka bloku 659 mm
Šířka bloku 510 mm
Výška bloku 863 mm
Zobrazit všechny specifikace
69363 Kč bez DPH 83929 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Recenze 0
Specifikace
Hmotnost 240 kg
Délka bloku 659 mm
Šířka bloku 510 mm
Výška bloku 863 mm
Odhadovaná produktivita 12 m³/h
Max průměr listů plemen 140 mm
Max průměr měkkého dřeva 160 mm
Délka bloků 120-240 mm
Nože 6 ks
Brand ARPAL
Description

Vyměnitelný řezací modul

Řezací modul АМ-160 je nedílnou součástí, hlavním pracovním prvkem štěpkovače. Lze jej použít ke zpracování a likvidaci řezáním větví, lišt, lišt, lamel a dalšího dřevního odpadu. Řezací modul mění surovinu na kusy dlouhé 12...24 cm, tato velikost není nastavitelná, ale závisí na průměru (tloušťce) suroviny. Řezací modul АМ-160 je schopen stříhat větve o průměru až 16 cm v závislosti na vlhkosti a dřevinách. Nasekané větve jsou ideálním palivem pro pyrolýzní kotle a kotle na tuhá paliva, krby, kamna a další topná zařízení a také pro výrobu dřevěného uhlí.

Řezací modul АМ-160 může být poháněn téměř jakýmkoliv pohonem, může to být elektrický nebo benzínový motor, pojízdný traktor i vývodový hřídel traktoru. V závislosti na pohonu si při objednávce můžete vybrat mezi hnací hřídelí s perem nebo drážkou.

Pracovním prvkem řezacího modulu АМ-160 jsou nože. Na řezacím modulu je instalováno 6 nožů, nože jsou vyrobeny z oceli 40X, mají dvojitý úhel ostření a bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HDTV instalaci. Nože řezného modulu se vkládají do vyfrézované drážky pracovní hřídele, tato technologie dokáže výrazně snížit zatížení upevňovacích šroubů nožů.

Řezací modul АМ-160 má montážní patky, pomocí kterých je možné řezací modul upevnit na rám nebo jiný požadovaný povrch. Desky řezacího modulu jsou opatřeny závitovými otvory pro upevnění bunkrů pro nakládání a vykládání produktů.