+2 Photo
+4 Photo
Štěpkovač ARPAL MB-60BD brand imageБрендARPAL
Délka bloku 1360 мм
Šířka bloku 510 mm
Výška bloku 840 mm
Zobrazit všechny specifikace
53436 Kč bez DPH 64657 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Záruka
  • Platba a doručení
  • Videa 1
  • Recenze 0
Specifikace
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 93 kg
Délka bloku 1360 мм
Šířka bloku 510 mm
Výška bloku 840 mm
Odhadovaná produktivita 2 m³/h
Max průměr listů plemen 40 мм
Max průměr měkkého dřeva 60 мм
Délka bloků 5-50 mm
Nože 2 ks
Výkon motoru 7 hp
Rychlost motoru 3600 ot/min
Pohonné hmoty benzín
Povrchová úprava práškové lakování
Brand ARPAL
Description

Štěpkovač MB-60BD

Buben drtiče dřeva typ MB-60BD je určen pro zpracování a recyklaci drcením větví, keřů, vinné révy a dalšího dřevního odpadu. Štěpkovač přemění surovinu na technologickou štěpku. Až 90% výsledných třísek bude mít velikost 5 ... 50 mm, 10% - volná velikost, při drcení tenkých větví je možné zvýšení nebo snížení frakce. Velikost třísek není regulována a závisí především na typu podávaného materiálu. Drtič MB-60BD je schopen řezat větve až do průměru 6 cm v závislosti na vlhkosti a druhu dřeva. Hotovou štěpkou lze topit v kotlích na tuhá paliva a pyrolýze, krbech, kamnech a dalších topných spotřebičích. Dřevní štěpka může být také použita jako rostlinný mulč nebo hnojivo.

Hlavním rozdílem brusky MB-60BD je princip fungování, rotor má buben, na kterém jsou 2 nože po celé délce bubnu, buben se otáčí rychlostí 2400 ot./min., takže potřebný tlak vzduchu je určen k přivádění třísek do vypouštěcí nálevky. Nože jsou vyrobeny z oceli 55VTsrV8 a jsou oboustranné, což výrazně prodlužuje životnost štěpkovacích nožů. Nože bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HF-INDUKČNÍ TOPNÉ jednotce.

Výkon štěpkovače MB-60BD je 2 metry krychlové hotové štěpky za hodinu. Produktivita přímo závisí na kvalitě přípravy surovin a počtu pracovníků zapojených do práce. Štěpkovač MB-60BD je vybaven 7 hp benzínovým motorem WEIMA. jehož spotřeba paliva je pouze 400 g/h. Tento motor je jedním z nejkvalitnějších na Ukrajině, v každém regionu jsou servisní střediska. Motor je chráněn před přetížením speciální spojkou naší konstrukce. Na motor se vztahuje samostatná 12měsíční záruka výrobce.

Štěpkovač MB-60BD je vybaven kolečky pro snadný pohyb štěpkovače po území.

Záruka

Na tento stroj nabízíme záruku až 3 roky.

Platba a doručení

Způsob platby:

Hotovost, bezhotovostní účet (více...)

Dodávka:

Osobní odběr, Zásilkovna, dpd, PPL, dhl, FedEx, Doručení na adresu (více...)

Podmínky vrácení:

Výměna / vrácení zboží do 14 dnů

Videa
Cross-selling with this product
Související produkty