O VOLCAR

VOLCAR je evropská divize skupiny společností VOLCAR GROUP. Hlavními aktivitami společností skupiny jsou dodávky, distribuce B2B a maloobchodní prodej automobilových produktů, vybavení pro SUV a speciálního vybavení, cestovního vybavení, průmyslového a průmyslového nářadí a specializované trakční techniky. V průběhu let jsme vytvořili produktivní a přátelské partnerství s řadou evropských a světových výrobců. V našich výrobních závodech se vyrábí řada doplňků a doplňkového vybavení pro vozy SUV a speciální výbavy. Máme dlouholeté zkušenosti se zajišťováním a kvalitními dodávkami nejrůznějších produktů pro velké globální společnosti a vládní zákazníky v různých oborech včetně obrany. To nám dává příležitost zaměřit se na ty nejambicióznější cíle a zaručit kvalitní spolupráci všem maloobchodním zákazníkům a světově uznávaným partnerům!

Naše mise

Už dlouho je známo, že každý skutečný motorista miluje své auto zvláštní a nesrovnatelnou láskou. Takže my - milujeme svou práci a žijeme ji!
A právě tento pocit nás žene k neustálému úsilí o zlepšování kvality našich služeb, zvyšování profesionality našich zaměstnanců a vytváření nejlepších nabídek pro majitele SUV a crossoverů.
Nabízíme nejlepší a nejširší sortiment off-roadového příslušenství, dílů a tuningů pro téměř všechny značky a modely, vyrobených za použití nejnovějších technologií a práci v atmosféře těch nejoddanějších a nejkreativnějších členů náš tým...
Naše široká škála značkových produktů, služeb a odborné znalosti našich specialistů zajistí úspěch ve všech vašich automobilových projektech.
Cokoliv potřebujete - ať už je to náhradní díl na opravu rozbitého navijáku, nebo příprava terénního vozu na soutěže, nebo třeba nová sada kol a pneumatik na míru, nebo něco, co bude ať je to chytlavé, rychlé, vysoké nebo nízké – navždy budeme vaším jediným kontaktním místem.
Naše poslání plníme každý den s nadšením a optimismem, učíme se z našich zkušeností a úspěchu. Užíváme si moderní, ale kreativní pracovní prostředí a zároveň poskytujeme našim zaměstnancům skutečné prostředí pro učení a rozvoj.

Culture

Tyto hodnoty definují naši kulturu
Icon 1
Jsme nadšení pro naše klienty
Icon 2
Ceníme si jeden druhého jako jednotlivců
Icon 3
Vytváříme nástroje pro úspěch
Icon 4
Jsme hrdí na naše produkty a služby
Icon 5
Neustále se snažíme být nejlepší

Náš tým

Každý z našich zaměstnanců je srdcem společnosti
Špičkoví odborníci na zákaznický servis jsou klíčem k našemu úspěchu. Udržujeme také rovnováhu mezi profesním a osobním životem našich kolegů, protože jejich celková pohoda je rozhodující pro náš celkový trvalý růst.
Jak uspějeme a staneme se odborníky
Jsme hrdí na to, že jsme různorodá organizace. Vzájemně uznáváme a respektujeme své rozdíly a aktivně pracujeme na tom, abychom tyto rozdíly využili. Zachováváme nejvyšší úroveň profesionality v našich interakcích a zároveň vytváříme atmosféru otevřenosti.Jasná a konzistentní komunikace.
VOLCAR není jen další internetový obchod, který prodává produkty pro automobily. Prodáváme je obrovské klientské základně, která již více než 10 let roste na trhu i mimo něj. Bez ohledu na to, jak jsme velcí, rodinná atmosféra, která byla původně a nyní je součástí VOLCAR, zůstane vždy stejná.
Od našich zakladatelů až po každého z našich nových zaměstnanců dbáme na to, aby naše vášeň pro SUV a vše s nimi spojené, vzájemné porozumění a touha uspokojit každého zákazníka, z nás všech udělaly velkou rodinu.

Distribuce

VOLCAR je jedním z největších dovozců vybavení pro SUV, speciálního vybavení a oficiálním zástupcem mnoha značek. Naši dodavatelé jsou pouze výrobci originálního vybavení. Naši partneři dodržují nejvyšší standardy kvality a plnění objednávek.

VOLCAR HUB

S množstvím výkonných a estetických dílů na skladě by bylo směšné je neinstalovat sami. Společně s majitelem vozu definujeme koncept a vybíráme optimální díly splňující určité požadavky a naši řemeslníci dokáží přání proměnit ve skutečnost.