Hammer Winch

Sort:
Na stránce:

Hammer Winch doplňuje řady profesionálních navijáků

Trh tažných zařízení doplňuje přední turecký výrobce, který plně dodržuje technické standardy Evropy a světa. Hammer Winch je značka #1 v Turecku, která se zabývá výrobou tažných a záchranných navijáků.

Vstup na evropský trh pro navijáky Hammer Winch umožnil úplnou shodu se standardizací výroba EN-14492-1. Neustálé zlepšování výrobních technologií a posunutí společnosti vpřed poskytuje spolehlivé místo v řadách konkurentů, díky čemuž se prodává Tažné zařízení automobilů.

Materiály pro výrobu navijáků jsou vybrány v Hammer Winch z vynikající kvality,což zase umožňuje zákazníkům zajistit dlouhou životnost trakčních zařízení. Společnost roste a vyvíjí se bez zastávek, a to vše díky zkušeným a zručným odborníkům výroby, které se vyrábí spolehlivé a potřebné technické zařízení.

Jaké produkty nabízí Hammer Winch?

  • Lehká řada navijáků
  • Střední řada
  • Těžká série
  • Válečná série

Tyto čtyři řady výrobků jsou rozděleny podle různých potřeb a cílů a pro různé těžké techniky.

Pro použití v zemědělské a lesnické technice je vhodné Tažné zařízení, měli byste zvolit lehkou řadu navijáků. Jsou také skvělé pro SUV a použití na offroad. Tažná síla těchto zařízení je od 3.5 tun do 7.8 tun a je vyrobena převážně z oceli a hliníku.

Na prostřední řadu navijáky používají ve většině případů pro odtahová vozidla a tažné nákladní auto, a to všechno kvůli výrazně větší tažnou sílu, která může být od 10 tun do 15 tun.

V případě potřeby instalace navijáků v průmyslových podnicích je třeba zvolit těžkou řadu navijáků. Kromě toho je tato řada dokonale s tažnou silou od 20 tun do 50 tun ideální pro těžká vozidla zemědělské výroby.

Válečná série se vyrábí výhradně pro vojenskou techniku s její funkčností, ale poměrně často se instaluje na různé nákladní automobily a odtahové vozy.

Koupit Hammer Winch navijáky můžete nyní objednáním na našich webových stránkách. Pokud máte dotazy, zavolejte na číslo uvedené na webu a získejte všechny požadované informace od ostatních odborníků.