Dragon Winch

Sort:
Na stránce:

DRAGON WINCH - je kombinací zkušeností, odhodlání a inovativních technologií. Navijáky Dragon Winch kombinují moderní polskou inženýrskou myšlenku, kvalitní sestavu a vysoký výkon. V sortimentu společnosti je hned 7 sérií navijáků přizpůsobených různým potřebám uživatelů. Společnost začala svou historii v roce 2000 v Krakově. Hlavním cílem a filozofií společnosti byla studie trhu s navijáky a výroba výrobků nejvyšší kvality. Výroba účinných a spolehlivých zařízení je možné díky využití nejlepších materiálů a inovativních technologií, a jejich kvalita je potvrzena četnými zkouškami.

Proč zvolit navijáky Dragon Winch?

  1. Vysoké výrobní standardy a kvalitní materiály
  2. Neustálé inovace v technologii a výzkumu
  3. Spotřební materiál a náhradní díly jsou vždy k dispozici na ČR
  4. Dostupná cena
  5. Široký sortiment navijáků pro různé potřeby

Dragon Winch je celosvětově známá značka, která je dnes dodávána ve více než 32 zemích světa. Hlavní důraz je kladen na Evropu. Tento status byl dosažen prostřednictvím kvalifikovaných odborníků a výzkumných center, které neustále vyvíjejí výrobní technologie. Vysoká technologická úroveň výroby umožňuje investovat do inovací, což zvyšuje standardy navijáků.

Společnost se skládá ze tří obchodních společností a Fondu DRAGON WINCH. Centrála, centrální služba a hlavní centrum výzkumu a vývoje se nachází v Modlnitsa (v blízkosti Krakova). Oddělení obchodu a marketingu, exportní oddělení a logistické oddělení se nachází v Bielsko-Biala na jihu Polska.

Do poloviny roku 2013 měla společnost jednu vlastní továrnu v Číně a tři montážní linky. V září téhož roku byl uveden do provozu další továrna na výrobu navijáky, na které kvalitu výrobků a dodržování technologií je pod kontrolou týmu Dragon.

Proč koupit Dragon Winch naviják?

DRAGON WINCH je moderní automobilový naviják založený na rozsáhlých zkušenostech výrobce, materiálech nejvyšší kvality a technologických inovacích. Kvalita navijáků Dragon Winch je testována časem a miliony uživatelů po celém světě, od Velké Británie až po extrémní místa v Rusku. Stojí za to věnovat pozornost základům jejich konstrukce. Vše začíná výkonným motorem, který umožňuje navijákům být co nejspolehlivější a funkční i v těch nejextrémnějších podmínkách. Hladké ovládání je dosaženo pomocí planetového převodového stupně 3 a dálkového ovladače (většina automobilových navijáků). Dálkový ovladač je schopen ovládat naviják ze vzdálenosti až 50 m.

Řada navijáků Dragon Winch

Elektrické navijáky Dragon Winch jsou širokým výběrem modelů pro konfiguraci osobních automobilů, speciálních vozidel, odtahových vozidel, SUV a dalších vozidel se zvýšenou průchodností. Pro potřeby každého druhu dopravy byla vyvinuta vlastní řada navijáků:

Highlander navijáky (DWH) - prémiová série pro off road sport. Základem konstrukce jsou pevnější materiály a spojovací sestavy, motory s vysokým výkonem zajišťují manévrovatelnost a vysokou trakční sílu navijáků. Dynamická brzda zastaví pohyb bubnu, pokud se upevněný objekt začne vrátit zpět. Malé převodové číslo v kombinaci s výkonným motorem zajišťuje vysokou rychlost válcování lana. Což platí zejména v podmínkách soutěže, kdy je na kontě každá vteřina.

Navijáky Maverick (DWM) - jsou určeny pro terénní vozy různých tříd, stejně jako odtahové vozy, ATV a UTV čtyřkolky. Obecně platí, že tyto navijáky jsou vhodné pro vybavení vozidel se zvýšenou propustností pro pohodlné Rybaření, Lov nebo jen výlety do přírody. Navijáky jsou dodávány s 2 dálkovými ovladači (dálkové a s držákem na řídítkách) pro pohodlné ovládání. Dragon Winch Maverick spojuje výdrž a dostupnou cenu.

Navijáky TRUCK (DWT) - optimální řešení pro odtahové vozy, vojenské a zemědělské stroje. Konstrukce je navržena pro použití v náročných podmínkách pod vysokým zatížením. K dispozici jsou všechny potřebné spotřební materiál a náhradní díly, nemusíte čekat na dodávky potřebných dílů ze zahraničí. Tažná síla leží v rozmezí 6500-9100 kg, což umožňuje snadnou trakci s vysokou obtížností.

Navijáky HIDRA (DWHI) - pracují z hydraulické síly a mají vysokou trakční kapacitu (6800-13500 kg). Vyznačují se spolehlivostí a trvanlivostí provozu. To je důvod, proč se navijáky DWHI používají tam, kde je zapotřebí těžká síla k přepravě těžkých nákladů. Mohou to být odtahové vozy pro velké SUV a busy, armádní speciální zařízení a další druhy dopravy.

Průmyslové navijáky (DWI) - prezentovány jako průmyslové kladkostroje (nebo vertikální navijáky). Pomáhají se stěhováním nákladu při stavbě budov, opravách a servisních pracích. V sortimentu DWI budete moci najít zařízení s nosností od 125 kg do 1 t. Pokud je to žádoucí, použijte průmyslový kladkostroj Dragon Winch k horizontálnímu pohybu nákladu, stačí koupit vozík pro kladkostroj s vhodnou nosností.

Navijáky MOVE (DWP) -  jsou kompaktní navijáky pro přenosné použití. Navzdory malým rozměrům je uvnitř mechanismu pevný tažný výkon. Přenosné navijáky Dragon Winch jsou úspěšně instalovány na jakýkoli druh techniky: ať už jde o SUV, osobní automobily, čtyřkolky nebo sněžné skútry. Díky schopnosti pracovat jak v manuálním režimu, tak z baterie - spektrum operací s jeho použitím se značně rozšiřuje. Malá hmotnost umožňuje přepravovat takové navijáky v kufru.

Navijáky HAND CRANK (DWK) - trakční ruční mechanismy. Konstrukce převážně bubnového typu je jednoduchá a nenáročná na údržbu. Díky robustním materiálům a kvalitní montáži se ruční navijáky Dragon Winch vyrovnávají s deklarovaným zatížením a slouží dlouhá léta.

Pokud si chcete koupit naviják Dragon Winch, je lepší se poradit s odborníky. Odborníci Volcar.cz pomůže vám vybrat optimální variantu tažného zařízení právě pro vaše vozidlo. Sklad s originálními díly a navijáky se nachází na území ČR, takže není třeba čekat na dlouhé dodávky ze zahraničí.