Zavazadlové moduly banner
Domovská stránka Jiný Zavazadlové moduly

Zavazadlové moduly

Filters
← Назад
Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Zavazadlové moduly from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.
Kód: 2700050
Video Výsuvná plošina pro Ford Ranger
24774 Kč bez DPH 29976 Kč
Kód: vpvk-s-vned
Video Bedslide Výsuvné plato - Vnedorognik
17626 Kč bez DPH 21327 Kč
Kód: vpvk-vned
Video Bedslide Výsuvné plato - Getlander
17626 Kč bez DPH 21327 Kč

Zavazadlové moduly - objednávka vašeho vozidla

Využijte zavazadlový prostor svého nepostradatelného a tolik potřebného vozu na maximum. Všechny potřebné věci můžete okamžitě uložit do auta. Vyvstává však otázka: "Jak tedy v tomto chaosu něco najít? Jako odpověď na tuto otázku byly vytvořeny speciální zavazadlové moduly. Jedná se o pohodlné, rychle odnímatelné úložné systémy pro přepravu nebo cestování. Umožňují snadný přístup k zavazadlům. Některé moduly jsou vybaveny kompaktním skládacím prostorem na spaní, který je velmi praktický při cestování.

Takzvané moduly vypadají jako běžné zásuvky. Vyrábějí se pro různé modely všech terénních vozidel. Tímto způsobem mohou být batohy dokonale složeny z toho nejnutnějšího, co je pro táborníka potřeba. Prostor na spaní, kuchyňský modul, nádobí, nářadí a základní potřeby.

Konstrukci zásuvky nainstalujete do zavazadlového prostoru vozidla a uložíte do ní své věci. Díky tomuto přepravnímu systému se neztratíte ve všech svých věcech, taškách a brašnách. Vhodné je také pro milovníky lovu a rybolovu, pro které jsou zde připraveni speciální organizátoři.

Koupit zavazadlové moduly

Pokud se chystáte cestovat, zejména na dlouhou cestu, je třeba myslet na všechno do detailu. Abyste nemuseli ztrácet čas přehrabováním se v zavazadlovém prostoru pro šálek čaje, stačí si koupit a namontovat zavazadlový modul určený právě pro vaše terénní vozidlo.

Pokud jste si již naplánovali výlet a nemůžete najít model zavazadlového prostoru, který potřebujete. Pak si otevřete katalog výrobků na Volcar - přední internetový obchod na Ukrajině, prověřený tisíci spokojených zákazníků.

Modely modulů značky Vnedorognik jsou k dispozici v obchodě.

Chcete-li si koupit kvalitní zavazadlové moduly za dobrou cenu, musíte si vybrat správné provedení pro váš model vozidla. Poté je třeba zadat adresu a způsob doručení a vhodnou možnost platby. Přitom byste si měli prohlédnout i další sortiment obchodu. To proto, abyste nezapomněli vybavit své terénní vozidlo potřebným nářadím nebo cestovním vybavením.

Recenze pro Zavazadlové moduly

Bedslide Výsuvné plato - Getlander 21327 Kč

COOOOOOL!!!

Mark • 17.06.2022