+2 Photo
+4 Photo
Štěpkovač ARPAL MK-100BD brand imageБрендARPAL
Délka bloku 1720 мм
Šířka bloku 1290 mm
Výška bloku 1650 mm
Zobrazit všechny specifikace
103338 Kč bez DPH 125039 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Záruka
  • Platba a doručení
  • Videa 1
  • Recenze 0
Specifikace
Záruční doba 3 roky
Hmotnost 240 kg
Délka bloku 1720 мм
Šířka bloku 1290 mm
Výška bloku 1650 mm
Odhadovaná produktivita 6 m³/h
Max průměr listů plemen 80 мм
Max průměr měkkého dřeva 100 мм
Délka bloků 5-50 mm
Nože 4 ks
Výkon motoru 18 hp
Rychlost motoru 3600 ot/min
Pohonné hmoty benzín
Povrchová úprava práškové lakování
Brand ARPAL
Description

Štěpkovač MK-100BD

Drtič dřeva MK-100BD diskového typu je určen pro zpracování a likvidaci drcení větví a jiného dřevního odpadu. Štěpkovač přemění surovinu na technologickou štěpku. Až 90% výsledných třísek bude mít velikost 5 ... 50 mm, 10% - volná velikost, při drcení tenkých větví je možné zvýšení nebo snížení frakce. Velikost čipů není regulována a závisí především na typu zdrojového materiálu. Štěpkovač MK-100BD je schopen řezat větve až do průměru 10 cm v závislosti na vlhkosti a druhu dřeva. Hotovou štěpkou lze topit v kotlích na tuhá paliva a pyrolýze, krbech, kamnech a dalších topných spotřebičích.

Dřevní štěpka může být také použita jako rostlinný mulč nebo hnojivo. Při dalším zpracování lze dřevní štěpku využít k výrobě palivových pelet nebo granulí.

Pracovním tělem MK-100BD je disk se 4 noži, na opačné straně disku jsou lopatky, které vytvářejí potřebný tlak vzduchu pro přívod třísek do vykládací nálevky. Nože jsou vyrobeny z oceli 55VTsrV8 a jsou oboustranné, což výrazně zvyšuje životnost štěpkovacích nožů. Nože bez problémů procházejí procesem tepelného zpracování na moderní HF-INDUKČNÍ TOPNÉ jednotce. Produktivita štěpkovače MK-120TP je až 6 metrů krychlových hotové štěpky za hodinu. Produktivita přímo závisí na kvalitě přípravy surovin a počtu pracovníků zapojených do práce.

Štěpkovač MK-100BD je vybaven benzínovým motorem WEIMA o výkonu 18 hp. jehož spotřeba paliva je pouze 800 g/h. Tento motor je jedním z nejkvalitnějších na Ukrajině, v každém regionu jsou servisní střediska. Motor je chráněn před přetížením speciální spojkou naší konstrukce. Na motor se vztahuje samostatná 12měsíční záruka výrobce.

Štěpkovač MK-100BD je namontován na pevném rámu z profilové trubky, který má tlapky, pomocí kterých můžete štěpkovač připevnit na jakýkoli vhodný povrch (například přívěs za auto). Mlýnek má vypouštěcí nálevku, která umožňuje měnit směr toku třísek ve dvou rovinách a otáčí se o 360˚.

Schematický štěpkovač

Schematický štěpkovač

Schematický štěpkovač

Záruka

Na tento stroj nabízíme záruku až 3 roky.

Platba a doručení

Způsob platby:

Hotovost, bezhotovostní účet (více...)

Dodávka:

Osobní odběr, Zásilkovna, dpd, PPL, dhl, FedEx, Doručení na adresu (více...)

Podmínky vrácení:

Výměna / vrácení zboží do 14 dnů

Videa
Cross-selling with this product
Související produkty