Jednotný

Filters
← Назад
Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Jednotný from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.

Kombinéza může být stylová

Zejména pokud vlastníte terénní vozidlo a potřebujete mít vždy pohodlné a vhodné oblečení. Při jízdě v terénu se často stává, že potřebujete opravit nebo připojit naviják. Nebo se jen zastavit na pikniku v chladnějším období roku či se vyhřívat na slunci u řeky v horách.

Pro všechny tyto případy existují speciální oděvy. Je vždy pohodlná a můžete se cítit chráněni před vnějšími vlivy.

Koupit kombinézy a související položky

Nejprve si určete, co vás zajímá. Sezónní oblečení nebo něco na práci s autem, případně nemůžete najít dobrý batoh nebo tašku. Pak se vyplatí zjistit, kde to všechno koupit a jak rychle to seženete. Abyste nemuseli ztrácet čas zbytečnými nákupy, navštivte stránky katalogu produktů v našem internetovém obchodě.

Zde najdete řadu položek, které vyhovují vašim potřebám:

  • rukavice pro manipulaci s lanovím (včetně rukavic pro práci s navijákem);
  • uzávěry;
  • světelné sady;
  • Specializované ponožky;
  • mikiny;
  • turistické batohy a tašky.

Vyrobeno z kvalitních materiálů od oficiálních výrobců, jako jsou:

  1. WARN;
  2. ARB;
  3. T-max.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete odbornou radu, zavolejte nám na číslo uvedené na webových stránkách. Můžete také zanechat své telefonní číslo, na které vám zavoláme zpět, nebo napsat na náš chat s podporou.

Objednat požadovaný produkt je velmi jednoduché. Po výběru produktů proveďte objednávku kamkoli v České republice a zvolte vhodný způsob platby. Pokud obdržíte nevhodné zboží, můžete svou objednávku vždy vrátit nebo vyměnit do 14 dnů v souladu se zákonem o právech spotřebitelů.

Doplňte svůj arzenál potřebných věcí z internetového obchodu Volcar, abyste měli vše po ruce, když to budete potřebovat.