Obrázky pro dotaz

Filters
← Назад
Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Obrázky pro dotaz from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.

Kabelové chráničky

Každé auto se dříve či později zasekne. Čím je tvrdší a větší, tím je těžší ji dostat ven. V případě terénního vozidla potřebujete kvalitní a pevný kabel, který vás dostane z problémů. Mnoho lidí však slyšelo nebo vidělo trhání lana, pokud si nespočítali jeho schopnosti. Velkou rychlostí se řítí na jedno z vozidel, rozbije okno, poškodí karoserii nebo ještě hůř. Abyste se před takovými dobrodružstvími ochránili, můžete si pořídit kabelové tlumiče.

Jsou hojně využívány při tažení vozidel nebo při použití navijáku. Při použití dynamického závěsu je lano při prudkém a silném trhnutí velmi namáháno. V okamžiku napínání může dojít k přetržení jak třmenu, tak ucha a samotného lana. Existuje také riziko přetržení lana navijáku, které může vážně poškodit karoserii vašeho vozu. Nejnebezpečnější jsou kovové kabely, protože jsou mnohem těžší než kabely ze syntetických materiálů.

Abyste se těmto situacím vyhnuli, můžete si pořídit chrániče kabelů. Při terénních závodech se musí používat na kovových i syntetických lanech.

Chrániče kabelů mohou být jasně žluté nebo oranžové a dělí se do dvou základních kategorií.

  • bez závaží;
  • se závažími.

Kachní desky mohou být opatřeny reflexními proužky pro lepší viditelnost v noci. Na vnitřní straně mohou výrobci umístit protiskluzové pásky, které zabraňují prokluzování kabelu.

Katalog v našem internetovém obchodě nabízí katalog výrobků od renomovaných výrobců vynikajících produktů, které již mnoho let pomáhají amatérům i profesionálům. Lanové poutko můžete koupit jednou a použít ho desítky či stovkykrát, protože nikdy neztratí svůj význam. Vysoká kvalita vám zajistí dlouhý a bezproblémový provoz takového zařízení. Pokud potřebujete pomoc, naši specialisté vám vždy pomohou najít ideální řešení.

Často kladené otázky

Kabelové pojistky mohou být jasně žluté nebo oranžové a spadají do dvou hlavních kategorií:

  • bez váhového činidla;
  • s váhovým prostředkem.
  • ARB
  • T-max