Vinuté pružiny

Filters
← Назад
Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Vinuté pružiny from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.
More products
Zobrazit více
26 produktů

Pružina tlumiče pro terénní vozidla

Terénní pružina je součástí odpružení, která nejenže přenáší dodatečné zatížení v kritických podmínkách, ale také vyrovnává drobné výmoly a nerovnosti na různém povrchu vozovky. Kromě toho ve spojení s tlumičem zajišťuje vyšší jízdní výkony tím, že snižuje kolísání a kymácení vozidla na silnici.

Je důležité si uvědomit, že optimální frekvence pro řízení je 1,5 Hz. Při této frekvenci je jízda pro řidiče i cestující co nejpohodlnější.

Poznámka: Hmotnost vozidla a tuhost odpružení jsou dva hlavní faktory, které ovlivňují frekvenci vibrací. Při stejné hmotnosti zvýší tuhá pružina frekvenci, což má za následek větší odskok vozu. Měkká pružina naopak sníží vibrace a způsobí, že se karoserie začne kymácet a "usazovat".

Odpružení SUV - hlavní výhody

Nabízíme široký sortiment pružin od světových výrobců. Všechny výrazně zlepšují jízdní vlastnosti vašeho terénního vozidla, aniž by narušovaly jeho konstrukční integritu. Vinuté pružiny jsou vyráběny přímo pro konkrétní model vozidla, takže si řidič může vybrat ty nejvhodnější pro jízdu v terénu i na běžných městských komunikacích.

Vlastnosti zesílených pružin:

  • Jsou vyrobeny z odolné oceli, takže vydrží opakované stlačení/rozpínání, aniž by se deformovaly;

  • Vyrovnejte nepříznivé účinky na geometrii hnacího ústrojí a řízení;

  • Snižuje opotřebení dílů vozidla;

  • Povrchová úprava se speciální ochranou proti korozi;

  • Mají kompaktní rozměry a nízkou hmotnost;

  • Dokonale kompatibilní s konkrétním vozidlem.

Pružiny SUV.

Pružiny na vozidle udržují hmotnost vozidla a určují světlou výšku. Nejenže jsou základními součástmi sad zavěšení, ale také zlepšují jízdní vlastnosti vozu tím, že zajišťují tuhost potřebnou pro snížení náklonů karoserie a udržení trakce všech čtyř kol. Otázkou však je, jak vybrat opravdu dobrý coilover. Odborníci v našem internetovém obchodě důrazně doporučují při výběru pružiny zohlednit následující parametry - tuhost, délku, provozní podmínky, počet a průměr závitů.

Volcar.cz nabízí široký sortiment předních a zadních strojních pružin v různých výškách a rychlostech, distanční podložky pro změnu světlé výšky, polyuretanové izolátory a - držáky pružin a vybavení pro tovární i zakázkovou montáž. Pokud chcete koupit terénní pružiny nebo jiné díly, aniž byste museli trávit spoustu času jejich hledáním, stačí požádat o pomoc certifikované odborníky. Naši manažeři vám rádi poradí s náklady na zavěšení a pomohou vám vybrat nejvhodnější variantu pro vaše potřeby.