Pískové stopy

Filters
← Назад
Sort:
Na stránce:
Filters
Uložit do PDF
Příprava souboru...
Odeslat:
Pískové stopy from to
V tomto sortimentu nejsou žádné produkty.

SandTruck - vaše přenosná silnice

Písková stopa je pro terénní automobily velmi potřebná. Jedná se o plastové nebo kovové profilované desky, které se umisťují pod pneumatiky, aby zlepšily pohyb vozidla na sypkém (písek, sníh), lepkavém (bažina) povrchu nebo aby vytvořily umělý odrazový můstek na obtížných částech trati.

Je důležité pochopit, proč a jak správně používat Sendtrap. Je nepostradatelným pomocníkem na písčitých nebo kamenitých cestách, ve sněhových závějích nebo na lepkavých úsecích silnic. S tahačem na písek a navijákem v kufru terénního vozidla se můžete dostat z každé silniční pasti.

Typy pískových pásů pro terénní vozidla

Všechny pískové dráhy se obvykle dodávají v kovovém, plastovém nebo hliníkovém provedení a existují také pryžové pískové dráhy. Vyrábějí se ve standardních velikostech od 1 do 3 m, přičemž nejvhodnější délka pro automobily je 106 a 118 cm. Při výběru nástupního můstku je rozhodující jeho délka, protože zákazník musí být schopen jej vyjmout ze dna. Podle materiálů, konstrukce a rozměrů se lávky dělí na několik typů.

  • Hliníkové jsou běžné mezi řidiči terénních vozidel. Tyto rampy jsou poměrně lehké a snadno se používají. Můžete s nimi přejít i malý potok.
  • Plastové nejsou v žádném případě horší než ty předchozí, ale měly by být vybrány z kvalitního materiálu, protože jinak konstrukce dlouho nevydrží.
  • Pružný žebřík nevyhovuje uživatelům v terénu. Kolejnice se sroluje, nevejde se správně pod pneumatiku a může překážet v provozu, ale je kompaktní a při přepravě zabírá málo místa.
  • Složitá ne vždy funguje dobře a může se jednoduše složit pod auto.
  • A samozřejmě ne vždy je vhodný sendtrack z improvizovaných materiálů (prkna, rampy, kovové desky), protože nemusí unést hmotnost vozu.

Kdy a jak používat dráhu?

Pro začátek nezapomeňte, že dráha SandTrack by měla být vždy kratší než vzdálenost mezi nápravami vozu. Pro jízdu v terénu je nejlepší zakoupit 2-4 pásy, abyste mohli snáze a rychleji překonávat mokřiny nebo písčité cesty.

Pokud auto uvízne, měli byste před něj vyjet koleje ve směru kol a plynule po nich vyjet. Pásy se používají také jako podpěra pro zvedák a naviják v písku nebo sněhu.

Vyberte si pásy od nejlepších výrobců Dragon Winch. V internetovém obchodě volcar.cz si můžete zakoupit koleje s doručením v České republice. V sortimentu najdete produkt, který vám bude vyhovovat.

Často kladené otázky

  • Hliník
  • Vysoce kvalitní plast

Písková dráha SandTrack musí být kratší než rozteč náprav vozidla, aby ji bylo možné pohodlně přesunout dopředu pod kola.