Koupit Kladka 15Т ARB
Kladka 15Т ARB brand imageБрендARB
Zatížení 15 t
Zobrazit všechny specifikace
3088 Kč bez DPH 3737 Kč
  • Specifikace
  • Description
  • Platba a doručení
  • Recenze 0
Specifikace
Brand ARB
Zatížení 15 t
Description

Taktilní blok ARB 15t

15t blok navijáku od renomovaného australského výrobce ARB. Hlavním účelem tohoto mechanismu je snížit zatížení navijáku na polovinu, a tím výrazně prodloužit jeho životnost. V některých případech může být použit také jako řetězový kladkostroj - systém bloků pro vytahování břemen.

Zařízení je ideální pro kevlarová i ocelová lana o průměru od 6 mm do 12 mm. Pracovní zatížení přípravku je 7000 kg, maximální přípustné zatížení je 15 t.

Důležité: Nezapomeňte, že syntetická šňůra vyžaduje pečlivou údržbu a kovová šňůra vyžaduje pravidelné mazání olejem, aby nekorodovala.

Tento model má poměrně jednoduché uspořádání, jehož hlavními součástmi jsou dvě pevné kovové desky a váleček, jehož hladký povrch zajišťuje hladké klouzání kabelu. Je vyroben z vysoce kvalitního, vysoce odolného materiálu, spolehlivě se používá a má dlouhou životnost.

Nákup jednotky v internetovém obchodě Volcar.cz je jednoduchý: vyberte si jednotku sami pomocí praktického filtru nebo požádejte o pomoc naše kvalifikované manažery, kteří vám rychle vyberou nejvhodnější variantu s ohledem na všechna vaše přání.

Platba a doručení

Způsob platby:

Hotovost, bezhotovostní účet (více...)

Dodávka:

Osobní odběr, Zásilkovna, dpd, PPL, dhl, FedEx, Doručení na adresu (více...)

Podmínky vrácení:

Výměna / vrácení zboží do 14 dnů