WARN

Sort:
Na stránce:

Legendární americká značka WARN

Navijáky Warn jsou již dlouho synonymem spolehlivosti, kvality a vysokého výkonu. Společnost navrhuje a vyrábí kompletní řadu terénního vybavení a příslušenství, které zvyšuje výkon vozidel s pohonem všech kol, terénních vozidel, nákladních vozidel, čtyřkolek a specializovaných vozidel. WARN je celosvětově uznávanou značkou v oblasti zvyšování výkonu vozidel díky své výjimečné kvalitě provedení a spolehlivosti.

Upozorněte na to:

 1. Přední světový výrobce terénní techniky
 2. Prémiová kvalita navijáku
 3. Varování je stvořeno pro lidi, aby jim pomáhalo.
 4. Historie společnosti

Společnost Warn Industries založili Arthur a Sadie Warnovi 10. června 1948 v USA. Společnost Warn Industries vznikla z nápadu jednoho muže přeměnit tisíce terénních vozidel z druhé světové války na užitečná silniční vozidla. Naviják WARN, vyvinutý v roce 1959, byl prvním rekreačním navijákem. Díky průkopnickým vlastnostem, jako je robustní pohon, se naviják WARN rychle stal přední značkou pro terénní závodníky, terénní nadšence a aktivní rekreační jezdce. V 70. letech 20. století společnost Warn navázala spolupráci se společností Ford, která zpočátku vyráběla 20 000 sad nábojů měsíčně pro pickupy řady F a Broncos. V roce 1968 byl prezidentem jmenován Thurston Warn a v 80. letech se členy stali Arthurovi vnuci (Michael a Daniel). Mike Warn byl jmenován generálním ředitelem v roce 1984. V tomto desetiletí také společnost Warn Industries uvedla na trh nové výrobky, včetně první třístupňové planetové převodovky a volnoběžné spojky v oboru, nového užitkového modelu a prvního navijáku do terénu (ATV) v oboru. Společnost pokračuje v diverzifikaci svého sortimentu a přidává také blatníky a terénní příslušenství.

V 90. letech 20. století společnost Warn úspěšně vstoupila na trh navijáků pro čtyřkolky a terénní vozidla. V roce 2004 získala certifikaci ISO/TS 16949:200 pro kvalitu výrobků v souladu s normami automobilového průmyslu.

WARN dnes

Dnes se navijáky WARN vyvíjejí ve výrobních prostorách o rozloze více než 400 000 čtverečních stop v Oregonu v USA. Technické centrum se nachází ve městě Livonia ve státě Michigan. Celý konstrukční a výrobní cyklus je proto soustředěn v USA a je neustále kontrolován technickým oddělením společnosti. Společnost Warn je držitelem certifikátu kvality ISO/TS 16949:2009 ISO 9001:2008 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO 14001:2004. Na výrobky je uděleno více než 110 patentů, ale touha po inovacích a vývoji tím nekončí.

Řada navijáků WARN

V současné době zahrnuje sortiment navijáků Varne více než 600 výrobků pro různé třídy vozidel, komerční a průmyslové aplikace.

Společnost Warn vyrábí následující typy navijáků:

 1. pro džípy, nákladní a terénní vozidla;
 2. navijáky ATV (Vanatage a ProVantage);
 3. užitkové modely pro větší zatížení (řada AC/DC);
 4. přenosné navijáky
 5. pro motocykly
 6. průmyslové (hydraulické navijáky a stejnosměrné planetové navijáky);
 7. vojenské navijáky a navijáky třídy Severe Duty;
 8. hasičské záchranné navijáky

Společnost Warn vyrábí také vybavení pro sněžné skútry, nárazníky, náboje 4WD a další. Můžete si také zakoupit kompletní sortiment příslušenství a vybavení navijáků: elektriku, lanoví, ochranné kryty, lana a vodicí kladky - vše, díky čemu je práce s navijákem opravdu pohodlná.

Originální naviják WARN můžete zakoupit pouze u autorizovaných prodejců této značky. Při nákupu výrobku Warn z internetového obchodu Volcar.cz si můžete být jisti pravostí výrobku. Na vyžádání lze vybrat a dodat náhradní díly, spotřební materiál nebo exkluzivní modely navijáků.