Navijáky T-Max-dynamika vývoje a inovací

Dnes je společnost T-Max jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v oblasti výroby navijáků a příslušenství k nim. Každoročně se úroveň vývozu a produkce zvyšuje o 30%, což naznačuje pokračující nárůst poptávky po navijáku T-Max. A to není překvapující: kombinují vysoký výkon, trvanlivost a spolehlivost. Výrobky procházejí vícestupňovou kontrolou kvality, takže uživatel obdrží mimořádně spolehlivou výrobky. Dodržování světových standardů kvality automobilových výrobků je potvrzeno certifikátem ISO9001.

Jako základ konstrukce inženýři T-Max vzali světově proslulé navijáky Warn i Come up a vylepšili je v rámci segmentu rozpočtu.

Rozsah navijáků T-Max je poměrně široký:

  • elektrické navijáky pro osobní dopravu;
  • hydraulické navijáky pro odtahové služby;
  • navijáky pro ATV / UTV čtyřkolky;
  • Mechanické ruční navijáky;
  • průmyslové navijáky pro mechanizaci procesů ve výrobě a ve stavebnictví;
  • příslušenství a lanoví pro kompletní sadu navijáků.

Navijáky T-Max již dlouho získaly důvěru uživatelů v Evropě, Americe, Asii a Austrálii. Obyvatelé zemí SNS se také podařilo milovat značku pro vysokou kvalitu a přijatelné ceny. Ale T-Max se nezastaví na dosažení, budování partnerské sítě a v dalších perspektivních regionech. Držitelé navijáků T-Max mohou získat servisní poradenství nebo projít technickou kontrolou navijáku v některém z autorizovaných servisních center na území své země.

Konstrukce navijáků T-Max prošla testem času, vnitřní sestavy a vysoce kvalitní agregáty byly vybrány během mnoha testů. Inovativní technologie umožňují zdokonalit navijáky v souladu s nejnovějším vývojem vědců. Navijáky T-Max byly oceněny na světově proslulých výstavách a soutěžích, z nichž jedna je výstava SEMA v USA.

Vyvinuté pro drsné provozní podmínky navijáky T-Max zahrnují agregáty s různým výkonem: od populární řady Outback o hmotnosti 12 000 liber až po 9 000 liber v Off Road Series. T-Max je tako vhodny pro velké a malé čtyřkolky. Pro práci s nimi je k dispozici ATW Series o hmotnosti 4500 liber.

Co získáte s navijáky T-Max?

Plné ovládání zatížení - můžete si objednat systém s kabelovým nebo bezdrátovým dálkovým ovládáním, volba je na vás.Hladké klouzání ložisek znamená minimální ohřev navijáku během provozu. V průběhu času si uvědomíte,že můžete bezpečně vytáhnout ze spolehlivého a stabilního systému obnovy T-Max Recovery Winch.Vysoká kvalita za přijatelnou cenu. Na rozdíl od jiných značek s celosvětovou popularitou nebudete muset platit za značku.

Věnujte pozornost navijákům T-Max, pokud hledáte slušné navijáky za rozpočtovou cenu. Originální díly a údržba této značky vás Také překvapí svou dostupností. Přitom kvalita provedení navijáků mnohonásobně převyšuje možná očekávání.