Svítidla LAZER - LED led optika

Společnost Lazer Lamps Ltd. je britská společnost zabývající se osvětlením automobilů, která byla založena v roce 2010 a stojí v čele technologie LED, nabízí svým zákazníkům prvotřídní technologie a určuje tak standardy v oblasti řešení pro pomocné osvětlení automobilů. Výrobky Lazer, které kombinují vynikající výkon a standardy kvality pro vozidla, jsou nyní uznávány jako lídr ve svém oboru.

Britské pracoviště zajišťuje všechny aspekty návrhu a montáže výrobků, včetně závěrečných zkoušek těsnosti a fotometrických zkoušek v souladu s požadavky EHK OSN na výrobní shodu. Společnost má akreditaci ISO9001 a nachází se v srdci špičkových průmyslových odvětví od automobilového až po obranný a kosmický průmysl.

Řada produktů Lazer

LINEAR - řada výrobků poskytuje neuvěřitelný světelný výkon. Tato řada, která je k dispozici ve variantách Standard a Elite, je oblíbená díky snadné instalaci, špičkovému modernímu designu a dokonale vyladěnému tvaru paprsku pro každodenní použití na silnici i v terénu. Řada Linear je k dispozici ve velikostech až do 50" a skvěle se hodí i pro montáž na střechu, kde elegantní aerodynamický design prakticky eliminuje veškerý hluk větru.

Řada světel Triple-R, která byla navržena tak, aby splňovala nekompromisní požadavky trhu profesionálního motorsportu, určuje standard volitelných dálkových světlometů. V aktualizované verzi pro rok 2020/21 byly použity nejnovější a nejvyspělejší technologie součástí a patentované systémy pro optimalizaci světelného výkonu při jízdě na silnici i v terénu. K dispozici ve variantách Standard a Elite.

ST/T EVOLUTION - silniční dálková světla a řada terénních světelných lišt T EVOLUTION využívají nejnovější a nejpokročilejší technologii LED a elektrickou konstrukci pro zajištění vynikajícího světelného výkonu. Toto světlo má tvar světelného paprsku "Drive", který poskytuje záviděníhodný dosah a rozptyl světla, což se hodí zejména pro použití na venkovských silnicích a v terénu. Dokonalý moderní design světel podtrhuje styl moderních vozidel.

CARBON SERIES je první LED technologie na světě, která nastavuje nový standard pro přídavné světlomety pro motoristický sport. Díky průkopnickým pokrokům v oblasti konstrukce a zpracování materiálů se řada Carbon odlišuje od ostatních. Řada Carbon nabízí ultralehkou konstrukci a poměr výkonu a hmotnosti, jaký dosud nebyl v automobilovém osvětlení k vidění.

RALLY PODS - navržené speciálně pro náročné požadavky amatérského i profesionálního motorsportu. Vysoce výkonné LED reflektory s poměrem hmotnosti a výkonu, které se dosud v automobilovém osvětlení nepoužívaly, jsou vyrobeny z kompozitních materiálů ze skla a uhlíkových vláken a nyní umožňují vidět více, pracovat rychleji a bezpečněji.

UTILITY SERIES je řada vysoce výkonných pracovních LED světel a příslušenství, které kombinují nejnovější a nejpokročilejší LED systémy s patentovanými konstrukčními prvky pro maximální světelný výkon, funkčnost a spolehlivost. LED diody s vysokou hustotou poskytují více světla s pečlivě zvoleným teplotním rozsahem, který maximalizuje jasnost obrazu a snižuje únavu při dlouhodobém používání. Odolná konstrukce, nerozbitná polykarbonátová čočka a rozsáhlé certifikace a testování zaručují, že tyto výrobky jsou vyrobeny tak, aby vydržely.

Kde koupit produkty Lazer Lamps v České republice

Volcar nabízí řešení přídavných světel na míru pro stále větší počet nejoblíbenějších vozidel s pohonem všech kol, pick-upů a lehkých užitkových vozidel značek Fiat, Ford, Isuzu, Land Rover, Man, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Renault, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Díky sadám pro integraci do mřížky, které jsou k dispozici jako individuální držáky odolné proti UV záření vyrobené z přesného kompozitního materiálu ASA nebo uhlíkového nylonu, představují tyto sady decentní a stylový způsob integrace našich vysoce výkonných dálkových světel LED.

Pro usnadnění, doplnění nebo vylepšení instalace svítidel Lazer Lamps máme k dispozici řadu příslušenství, včetně:

  • Montážní sady pro svítidla;
  • Všestranná montážní řešení;
  • Stabilizační soupravy;
  • Neoprenové kryty proti nárazům;
  • Difuzor a čočky mají jantarovou barvu.

Kromě příslušenství nabízíme připravené sady kabeláže pro výrobky řady Utility a Carbon.