EFS

Sort:
Na stránce:

Australská značka globální poptávky

EFS - Enhanced 4WD Suspension, je kvalitní produkt navržený a vyvinutý v drsném australském terénu a využívaný nadšenci 4WD po celém světě.

Společnost EFS 4×4 Accessories je v Austrálii na špičce v oblasti 4wd odpružení již více než 20 let! Počátky značky sahají až do 90. let, kdy se na trhu poprvé objevila řada výrobků Enforcer. Později, v roce 2003, vstoupily na trh výrobky značky EFS 4×4. Další vývoj vedl ke vzniku takzvaných modelů Elite, X-Treme a XTR. Společnost EFS 4x4 vyvíjí kvalitní systémy odpružení, které jsou vhodné pro náročné podmínky na australských silnicích. Společnost si vybudovala dobrou pověst, která se opakovaně potvrdila na soutěžích 4x4 po celé Austrálii.

Vlastnosti produktu

Systém EFS poskytuje kompletní integrovaný balíček odpružení, který se skládá z pružin, tlumičů a komponentů spolupracujících na zajištění kvalitních jízdních vlastností na silnici a lepší jízdy v terénu. Řada EFS se neustále vyvíjí a je důkladně testována v reálném světě.

Specializovaný výzkumný a vývojový tým společnosti EFS se zdokonalil v ladění tlumičů, vinutých pružin, listových pružin a komponentů tím, že strávil nespočet hodin na dynamometru tlumičů EFS, kde vyladil vnitřní ventily tlumičů tak, aby odpovídaly každé značce a modelu.

Když se výrobek EFS dostane k zákazníkovi, získáte produkt, který poskytuje vysoký výkon na silnici i v terénu a na který se vztahuje záruka 3 roky/100 000 km.