Vnedorognik

Sort:
Na stránce:

Vnedorognik je vždy vynikající kvalita

Společnost Vnedorognik je známá dlouholetými zkušenostmi s prodejem širokého sortimentu příslušenství, náhradních dílů, tuningu a přídavných zařízení pro pick-upy, terénní vozidla, čtyřkolky a speciální vozidla.

Jak vznikla značka Vnedorognik?

Výrobce zahájil svou činnost a existenci již v roce 2008, což poskytuje důvěru ve spolehlivost jeho práce. Nejdůležitější je však důvěra zákazníků, kteří se časem stanou věrnými zákazníky, protože chtějí své stroje a příslušenství vylepšovat.

Společnost Vnedorognik začala s prodejem náhradních dílů pro terénní vozidla a nakonec otevřela vlastní tuningové studio. Z celé země se sem sjíždějí automobiloví nadšenci, aby instalovali zesílené díly, instalace, styling a tuning svého terénního vozu pro každodenní použití i sportovní off-roadové závody.

Vlastní produktová řada značky se vyrábí od roku 2015 a tím samozřejmě nekončí. Kromě stávajících produktů se plánuje následné zahájení rozšířené výroby příslušenství a doplňkové výbavy pro pick-upy a terénní vozidla.

Co si mohu koupit od společnosti Vnedorognik?

V internetovém obchodě lze nyní najít a zakoupit širokou škálu příslušenství a zařízení.

  • Rozšiřitelná nástavba pro terénní vozidla s nosností 250 až 500 kg. Je vyráběn individuálně na míru značce a modelu vozidla, takže jej lze dokonale namontovat, protože dokonale doplní design vozidla. Lze zakoupit a namontovat následující vozidla: Ford Ranger, Volkswagen Amarok, Toyota Hilux a mnoho dalších.
  • Sada a brašna pro terénní manipulaci, která obsahuje: speciální brašnu Vnedorognik, rukavice pro manipulaci, 2 výztuhy pro 4,75 tuny, blok pro manipulaci s 8 tunami a 3 metry zkracovacího závěsu pro 12 tun. V případě potřeby jsou k dispozici další rukavice, vak a popruh požadované délky.
  • Pro milovníky outdoorových aktivit a přenocování v přírodě je tu speciální nabídka. Stan do auta pro dvě osoby, který vám umožní strávit dovolenou v pohodlí a bez obav ze špatných povětrnostních podmínek.
  • Kromě cestovních má Vnedorognik pro vás i termosku, která udrží váš nápoj teplý a chutný po celou dobu.
  • Pro maximální pohodlí při dlouhodobém sezení za volantem doporučujeme zakoupit speciální polštářek pod opěrku hlavy. Tím se zabrání přetěžování krčních obratlů a zajistí se zdravé fungování po dlouhé cestě.

Tyto a mnoho dalších produktů, dílů a zařízení čekají na vaši objednávku a použití.

Společnost Vnedorognik má na českém trhu s autopříslušenstvím silnou pozici. Tisíce motoristů tak mohou každý den najít vše, co potřebují pro svůj vůz.